Блог про крадіжки дизельного пального

Блог про можливі місця зловживань з обліком пального, які зображені на діаграмі процесу руху пального в нотаціях BPMN
Блог про можливі місця зловживань з обліком пального, які зображені на діаграмі процесу руху пального в нотаціях BPMN

Блог був створений мною задля того, щоб поділитися своїми знаннями та досвідом по системній боротьбі з крадіжками палива в агровиробництві. Хоча проблема є також актуальною в транспортних компаніях, але саме в агро вона найбільш гостра. А вже ж це не тільки прямі збитки (крадіжки), а ще:

  • зменшення врожайності по причині порушення технологічних операцій (глибини обробітку ґрунту);
  • збільшення вартості ремонту техніки (простої) по причині проблем з паливною системою (корозія форсунок) із-за неякісного пального.

Крім того, в блозі розповідаю про роботу датчиків пального. На мою думку, правильно підібрані датчики з урахуванням особливостей техніки можуть значно покращити роботу системи контролю витрат палива. Вірю в те, що вибудувані й автоматизовані бізнес-процеси (BPM — business process management) стануть основою ефективного управління компанією.

Починаючи з кінця 2009 року впроваджую GPS-рішення в компаніях, які мають автопарк від 1000 одиниць (Нова Пошта). Нині також надаю послугу: «Діагностика руху пального» в агрохолдингах із земельним банком від 3 до 400 тис.га (Agroprosperis). Мої статті по даній тематиці надруковані в журналах: Latifundist, Traktorist, ЗЕРНО, ПропозиціЯ, Agravery, Aggeek та інші.

Запрошую на YouTube

Микола ПИЛИПЕНКО, моб. 095-438-29-33 (Viber)